3w1 – zastosowania – wszystkie narzędzia prepress w jednym pakiecie !!!

123ctp to prawdopodobnie najbardziej uniwersalny system do działu prepress jaki dotychczas zaproponowali producenci na świecie!
Opisane w poniższych zakładkach sposoby zastosowania nie pozwalają maszynie nawet na jedną „chwilę nudy”!
Mnogość zastosowań pozwala także zupełnie inaczej spojrzeć na czas zwrotu Twojego nowego systemu.
Z naszym SYSTEMEM 123ctp oszczędzasz już od pierwszego dnia. Dodatkowo, utrzymując kluczowe elementy przygotowania produkcji w obrębie własnej firmy – zyskujesz jeszcze coś…

– Twoja potencjalna konkurencja już nie natknie się na Twoje matryce w studio usługowym… Twoi klienci, Twoje tajemnice pozostają tylko dla Ciebie!

Poniższe 3 zakładki opisują główne obszary zastosowania:

Twój nowy system pozwala na wykonanie wysokiej jakości płyt do druku offsetowego w dwu wersjach:

  • WERSJA PROCESOWA do konwencjonalnych płyt PS czułych na światło UV – zapewnia najwyższą możliwą do uzyskania jakość wśród systemów InkJet CTP, a przy tym uniezależnia Cię od jednego dostawcy płyt!!!
   Oczywiście my zachęcamy do zastosowania naszych aprobowanych płyt, ale możesz wypróbować także dowolnego innego dostawcę.
   Sugerowana cena detaliczna aprobowanej przez nas płyty 123platePRO to mniej niż 4.99€ za m2 (bez VAT) – to znacznie mniej niż u jakiegokolwiek innego dostawcy technologii InkJet CTP.
   Płyta konwencjonalna ułatwia także wdrożenie produkcji na maszynie drukującej. Twój drukarz nie musi niczego zmieniać, począwszy od chemii stosowanej standardowo na maszynie drukującej, a skończywszy na przyzwyczajeniach samego operatora maszyny – WSZYSTKO pozostaje bez zmian.
  • WERSJA BEZPROCESOWA – do płyt suchych, które po wydruku możesz umieścić w maszynie offsetowej bez wywoływania (konieczne jest jedynie utrwalenie ich termiczne) i wykonać niższe nakłady mniej wymagających prac kolorowych w CMYK. Zaletą tego rozwiązania jest minimalna ilość pracy koniecznej dla wykonania matryc i brak części mokrej.
   Cena płyty suchej zaczyna się od 12.95€/m2 (bez VAT).

Zamów testy płyt w formacie Twojej maszyny drukującej u swojego dealera – wydrukuj pracę w swojej drukarni z otrzymanych płyt 123Plate i przekonaj się sam, co możesz zyskać stosując ten uniwersalny system.

Twój nowy system jest także pełnoprawnym zamiennikiem naświetlarek do filmu. Jeśli więc potrzebujesz klasycznych filmów dla innych technik druku takich jak sitodruk, uszlachetnianie lakierem UV, tampodruk lub flexodruk – wszystkie naświetlenia możesz od dziś wykonywać za pomocą SYSTEMU 123ctp. Specjalny film ze stabilną bazą poliestrową (dedykowany atramentem firmy Epson), pozwala na uzyskanie wspaniale odwzorowanych szczegółów, płynnych przejść tonalnych oraz drobnych detali, w jakości, która dotychczas była zarezerwowana jedynie dla systemów laserowych.
Dodatkową zaletą klisz produkowanych w SYSTEMIE 123ctp jest ich całkowita bezprocesowość – te klisze nie wymagają wywoływania i są gotowe natychmiast po wyjęciu z Twojej nowej maszyny !!!

Nie do wiary ??!! przekonaj się sam! – zamów klisze testowe u Twojego dealera!

Płyty aluminiowe oraz klisze („naświetlenia”) to jeszcze nie wszystko. Projektując nowy system postawiliśmy sobie uczynić go możliwie uniwersalnym narzędziem, dlatego nie zniszczyliśmy możliwości druku kolorowego – Ta maszyna potrafi drukować kolor w jakości proofa cyfrowego. Posiada podajnik rolkowy z automatycznym odcinaniem na arkusze i może się stać Twoim nowym centrum cyfrowego druku wielkoformatowego w superjakości fotograficznej!!! Zawodowi fotograficy z przyjemnością zlecą Ci wydruk swoich powiększeń, a dodatkowo możesz drukować na wszystkich powlekanych mediach aż do grubości 1,5mm takich jak banery, folie samoprzylepne, folie backlite, płótna canvas i różnego rodzaju papiery. Jeśli twój klient będzie chciał zamówić 10 plakatów w rozmiarze A1 – to żaden problem możesz zaproponować mu kawę i zrobić to na poczekaniu… Wydruk A1 w pełnym kolorze, w trybie speed to tylko 28 sekund !!!

 

Pozwól nam Cię zachwycić – poproś swojego dealera o próbki wydruków kolorowych.