Przewagi

Dotychczas – na przestrzeni lat – pojawiało się na rynku wiele podobnych systemów. Jedne znikały, inne były poprawiane i stawały się coraz lepszymi.
Nasz SYSTEM 123ctp powstał w wyniku zebrania ogromnej liczby doświadczeń całej branży „InkJet to prepress” przez ostatnie kilkanaście lat.
W efekcie produkt, który stworzyliśmy, jest całościową odpowiedzią na różnorodne oczekiwania Klientów segmentu małych i średnich drukarń.
Zgnietliśmy koszty – aby produkt był osiągalny już dla bardzo małych firm.
Postawiliśmy na uniwersalność – abyś nie musiał mnożyć urządzeń i inwestycji w Twojej firmie.
Zaprojektowaliśmy system zdolny do pracy na powszechnie dostępnej płycie PS/UV abyś zawsze miał wybór. Dodatkowo jest to dla nas motywacja do ciągłej troski o Ciebie – tak abyś również po materiały eksploatacyjne chciał wracać do nas, mając wybór u innych dostawców.

Czas zwrotu jest zmienną zależną od wielu czynników. U jednych będzie to prosty rachunek kosztów usługowego wykonywania płyt i wykonania ich pod własnym dachem. Inni doliczą do tego koszty dojazdu i czas poświęcony na odebranie płyt od usługodawcy. Jeszcze inni uwzględnią niewymierną, często wartość potencjalnie straconych Klientów, którzy przejdą do szybszego wykonawcy lub znikną – bo np. dostaną ofertę od owej „usługowej naświetlarni”…
Dla warunków Polskich obliczyliśmy, że gdyby zapomnieć o WSZYSTKICH kosztach dodatkowych naświetlania na zewnątrz i nie brać pod uwagę potencjalnych strat spowodowanych utratą Klientów, system zarabia na ratę leasingową wykonując jedynie około 60 płyt miesięcznie.

Zapytaj naszych sprzedawców o finansowanie z 0% pierwszej wpłaty i zacznij płacić dopiero po pierwszym miesiącu użytkowania!!!

Wielu z Was zastanawia się prawdopodobnie nad tym jaką jakość mogą otrzymać…
Najlepszym sposobem, by to sprawdzić jest według nas próba w Twojej drukarni – po prostu zamów płyty u swojego lokalnego dealera – my nie mamy nic do ukrycia!
Jakość wydruku kolorowego możliwego do uzyskania na drukarkach atramentowych już jakiś czas temu osiągnęła poziom fotograficzny (może to I Twoja nowa maszyna)
Problemem do rozwiązania pozostawało jedynie dla przygotowalni offsetowej czy sitodrukowej odpowiednie rastrowanie AM w miejsce częstotliwościowego, które jest naturalnym dla druku atramentowego. W druku offsetowym dla poprawnej reprodukcji lepszym rozwiązaniem wydaje się nadal raster klasyczny i regularne punkty – takie jak potrafi perfekcyjnie budować nasz RIP.
Obok na zdjęciach widać powiększenia 250x fragmentów płyt sfotografowanych mikroskopem cyfrowym – proszę je porównać, różnice zawsze można będzie odnaleźć… Ale czy są one warte poważnego potraktowania w realiach naszych drukarni dla standardowych zleceń???
To Ty powinieneś sprawdzić osobiście, wypróbowując płyty wykonane w naszej technologii w swoich warunkach. Nie pozwól aby niesprawdzone opinie rozpowszechniane przez zlęknioną konkurencję były jedyna bazą dla TWOJEJ decyzji!
My jesteśmy o testy spokojni – po testach 9 na 10 klientów podejmowało ostateczną decyzje zakupu – to dla nas najlepsza rekomendacja!

Aby łatwo było Ci się zaprzyjaźnić z SYSTEMEM 123ctp nasze dedykowane oprogramowanie zostało wyposażone w interfejs użytkownika z wyborem 10 języków. To również nie wszystko! Możesz pracować w ramach jednej licencji na kilku komputerach zdalnych jednocześnie, możesz wykonywać np. płyty z lokalizacji nr jeden a Twój grafik może wykonać „softproof” i posłać taką elektroniczną wersję proofa do końcowego Klienta.
Od dziś to nie Ty odpowiadasz za ewentualne błędy projektów, które są niewidoczne na etapie pdf.