Łatwość obsługi

Z Twoim nowym SYSTEMEM 123ctp możesz zacząć własną produkcję płyt, filmów czy fotodruków natychmiast po rozpakowaniu przesyłki! Jest to możliwe dzięki założeniom naszych projektantów nazwanym „Gotowe wprost ze skrzyni”.
Przed złożeniem zamówienia poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej karty zamówienia, gdzie określisz jakie posiadasz formaty płyt, jakie stosujesz odległości od brzegu płyty i jaką liniaturę preferujesz. Dzięki temu w otrzymanym zestawie znajdziesz nie tylko odpowiedniej wielkości płyty (!) ale po włączeniu komputera zobaczysz Twoje ustawienia !!!
Tak! – u nas każdy jest traktowany indywidualnie i każdy system przed wysyłką otrzymuje dokładnie ustawienia których zażyczy sobie Klient przy zakupie.
Nie musisz mieć wieloletniego doświadczenia w przygotowalni poligraficznej – SYSTEM 123ctp jest tak prosty w obsłudze jak drukarka biurkowa, a jednocześnie posiada zestaw narzędzi i funkcji dostępnych dotychczas jedynie w zaawansowanych systemach!

Poniższe 3 zakładki opisują zastosowane przez nas ułatwienia pracy – począwszy od pierwszego dnia.

Dostarczony SYSTEM 123ctp zawiera wszystkie elementy niezbędne do rozpoczęcia produkcji. Do Ciebie należy jedynie po rozpakowaniu, połączenie trzech modułów skrzyni roboczej i podłączenie zasilania. Skonfigurowane wcześniej komponenty połączą się i już możesz rozpoczynać pracę !!!
Na komputerze znajduje się samouczek jak wykonać pierwszą płytę, a elementami zestawu są także wszystkie startowe materiały eksploatacyjne wraz z opakowaniem płyt w wybranym przez Ciebie formacie oraz próbkami filmu bezprocesowego i papieru fotograficznego.
SYSTEM 123ctp jest gotowy do Twojego użytku!!!

Dedykowane oprogramowanie 123RIP jest skonfigurowane w każdym dostarczanym systemie indywidualnie i uwzględnia oczekiwane ustawienia zawarte w karcie zamówienia.

Z czasem zorientujesz się jak łatwe jest budowanie własnych „hot folderów” z ich specjalnymi ustawieniami. Pierwszego dnia jeszcze łatwiej będzie Ci po prostu przeciągnąć plik pdf do właściwego katalogu na pulpicie – reszta zrobi się „sama”…

Za naszymi systemami pomocy stoją ludzie, nie pozostawiamy Cię jedynie z martwą zakładką help…
Nasi technicy i sieć dealerów została tak przeszkolona aby zarówno w prostych jak i bardzo wymagających zadaniach (które mogą pojawić się wraz z kolejnymi pracami) – pomoc dotarła do Ciebie jak najszybciej.
Każdy system ma zainstalowane specjalne oprogramowanie pomocowe, gdzie z wykorzystaniem komunikatora tekstowego monitorowanego przez przydzielonych techników, możesz poprosić o wskazówki lub pozwolić na połączenie zdalne z Twoim komputerem.
To najszybszy i najefektywniejszy sposób na oszczędność Twojego czasu!!!
Podczas każdej sesji zdalnej zgromadzisz własne doświadczenia – po chwili znikną zadania, które wcześniej sprawiały Ci trudność.