3w1 skrzynia

Dostarczony SYSTEM 123ctp jest kompletny. Wszystkie jego elementy przyjadą do Ciebie w dwóch skrzyniach o wymiarach transportowych 160x95x200cm (format B2+). Twoje kilogramy nowych możliwości muszą podróżować bezpiecznie i jednocześnie nie stanowić bariery dla niecierpliwego użytkownika.

Właśnie tak zaprojektowana została nasza skrzynia transportowa i właściwa skrzynia robocza – bezpieczny transport i komfort od momentu rozpakowywania…!
Trzy poniższe zakładki opisują 3 założenia projektowe dla skrzyni:

Nasi projektanci zadbali o to aby już Twoje pierwsze spotkanie ze skrzynią było miłym i bezproblemowym doświadczeniem.
SYSTEM 123ctp jest dostarczany w bezpiecznej, solidnej skrzyni zabezpieczonej również na okoliczność, np. niespodziewanego deszczu podczas rozładunku.
Po odfoliowaniu wystarczy zdjąć narożniki i boki skrzyni aby spojrzeć pierwszy raz na własną uniwersalną przygotowalnię – SYSTEM 123ctp.
Wszystkie elementy składowe zestawu są możliwe do przemieszczania przez standardowe drzwi biurowe do 80cm. (za wyjątkiem modelu Econo B0+)
Raz, dwa, trzy i gotowe…
Wewnątrz skrzyni transportowej znajdziesz WSZYSTKIE elementy niezbędne do wykonania pierwszych płyt, filmów, a nawet do kolorowych wydruków!

Nasze płyty 123platePRO – są materiałem niskoczułym na światło dzienne, oznacza to że możesz manipulować nimi w świetle dziennym, ale po dłuższej chwili warstwa fotoczuła uległaby uczuleniu i bez zachowania warunków ciemni praca z materiałami tego typu wiązałaby się z koniecznością przebywania w półmroku…
Nasi projektanci przygotowali więc maszynę do pracy w świetle dziennym – materiały światłoczułe znajdują się w przestrzeni izolowanej.

Niezwykle ważną – trzecią funkcją skrzyni roboczej jest ochrona przed kurzem (system nadciśnienia) i wytworzenie niezbędnego dla pracy maszyny – kontrolowanego środowiska pracy – z właściwą temperaturą pracy i funkcją obniżania wilgotności.
Zainstalowany kontroler dba o parametry pracy, alarmuje o odchyleniach od założeń i wyłącza automatycznie system HotCube w wypadku pracy na filmie lub papierze.